Ako bezpečné je nakupovanie platobnou kartou?

Nakupovanie platobnou kartou na certovskezlavy.sk je absolútne bezpečné. Systém platby spĺňa všetky podmienky internetového nakupovania a prebieha prostredníctvom banky. Peniaze máte v každom momente v bezpečí. Zľavový portál neprichádza vôbec do kontaktu s údajmi na platobnej karte.

 

Čo je to zľavový kupón?

Zľavový kupón (zľavová poukážka, voucher) je kupón vystavený na meno konkrétneho kupujúceho a oprávňuje ho k odberu akciového tovaru alebo služby.

 

Je možné kombinovať kupóny s inými ponukami od toho istého poskytovateľa?
Nie je to možné. Výnimkou je konkrétna možnosť opísaná priamo v ponuke.


Ako používať zakúpené kupóny?

Po úspešnom zakúpení a zaplatení akcie obdržíte emailom svoj kupón. Jednoducho si ho doma vytlačíte a ukážete u poskytovateľa služieb. Každý kupón má unikátne číslo, preto ho starostlivo uschovajte.

 

Čo s kupónom v prípade vypršania dátumu platnosti zľavy?

Po uplynutí dátumu platnosti kupón automaticky vyprší tiež a stráca platnosť. Kupóny majú určený dátum platnosti, ktorý je vyznačený na kupónoch. Pri každej zľave je doba platnosti individuálna a je vždy vopred určená pri každej jednej zľave. Kupón je potrebné si uplatniť u poskytovateľa zľavy iba do konca jeho platnosti.

 

Je možné darovať kupón niekomu ako darček?

Samozrejme. Zľavové kupóny sú prenosné, takže ich môžete komukoľvek darovať. Kupón bude zaslaný na email v podobe darčekového prevedenia alebo klasického v súbore PDF. Kupón si môžete tiež  kedykoľvek stiahnuť z nášho systému.

 

Čo v prípade nevyužitia celej hodnoty kupónu naraz, dá sa využiť zvyšná suma pri ďalšej návšteve?

Každý kupón môže byť použitý iba raz a zvyšná suma sa nedá využiť pri ďalšej návšteve. Výnimkou je prípad, že priamo od poskytovateľa zľavy dostanete obchodný kupón so zostatkovou sumou.

 

Od koho a kedy je možné dostať účtovný doklad po objednaní kupónu?
Účtovný doklad (faktúru, pokladničný blok) vystavuje poskytovateľ zľavy, ktorý samotnú službu, resp. tovar poskytuje. Daná spoločnosť vystavuje doklad v momente, kedy je služba poskytnutá a kedy je kupón uplatnený. Zľavový portál vystupuje výlučne v pozícii sprostredkovateľa. Služby a tovar objednané prostredníctvom portálu certovskezlavy.sk  zákazníkom neposkytuje, a teda zákazníkom nevystavuje žiadny účtovný doklad.

 

Čo v prípade, že po zakúpení kupónu poskytovateľ zľavy medzičasom ukončí svoju činnosť?

V takom prípade Vám Vaše peniaze za ešte nevyužité kupóny, ktoré neboli uplatnené u poskytovateľa zľavy (objednávka, rezervácia) vrátime v zmysle našich obchodných podmienok.

 

Akým spôsobom je možné dostať svoj obchod, služby či tovar na certovskezlavy.sk?
Veľmi radi privítame nových klientov na spoluprácu. Stačí nás kontaktovať emailom na info@certovskezlavy.sk resp. telefonicky na 0911020012.

 

Ako postupovať v prípade reklamácie?

Reklamáciu je potrebné vykonať okamžite u poskytovateľa zľavy, u ktorého ste využili poukaz. V prípade ubytovacieho zariadenia odporúčame klientom spísať zápisnicu o reklamácii na mieste s potvrdením samotného zariadenia. Súčasne nás informujte emailom na info@certovskezlavy.sk. Reklamáciu Vám pomôžeme doriešiť k spokojnosti.

 

Čo je affiliate?

Affiliate marketing je označenie pre marketingové aktivity odmeňované percentami alebo pevnou čiastkou za určitú akciu. Akcia môže byť napríklad predaj výrobkov či objednávka služieb.

 

Ako zarábať s partnerským programom certovskezlavy.sk?

Staňte sa naším partnerom, umiestnite na svoje stránky odkaz na nás a začnite s nami zarábať. Vďaka partnerskému programu získate províziu z každého nákupu realizovaného na našich stránkach pomocou Vášho odkazu. Odkaz vo forme textového odkazu, ikonky alebo nášho banneru môžete jednoducho umiestniť napr. na svoje web stránky.


Ako funguje partnerský program?

Návštevník klikne na affiliate odkaz so špeciálnym sledovacím affiliate kódom na Vašich stránkach. Návštevníkova cookie je umiestnená v prehliadači pre účely sledovania a sleduje IP adresu. Pokiaľ návštevník objedná ľubovoľnú akciu z našej ponuky a objednávku dokončí (zaplatí), bude objednávka zaznamenaná ako Vaša a my Vám z nej vyplatíme províziu.