Náš portál ČertovskéZľavy.sk Vám pravidelne prináša skvelé akcie či už v oblasti jedla a nápojov, ubytovania a wellness, adrenalínových a dobrodružných zážitkov alebo tovarov a služieb a mnohých ďalších...

Aby Vám neunikla žiadna z našich super akcií, prihláste sa na odber noviniek alebo sa môžete stať našim fanúšikom na Facebooku, kde Vás budeme pravidelne informovať o všetkých našich akciách.

Pokiaľ sa Vám naše akcie zapáčia, je veľmi jednoduchý spôsob, ako ich získať - stačí si nájsť ponuku, ktorá Vás zaujíma, kliknúť na "Kúpiť", vyplniť potrebné údaje a objednať. Zvolíte si spôsob platby. Následne na to, Vám zašleme na Vami uvedený e-mail správu s informáciami o platbe.  Každý zákazník po prvej objednávke má v našom systéme vytvorené konto, kde sa môže hocikedy prihlásiť a skontrolovať stav objednávky. Na každý email je vytvorené konto a preto bez budúceho prihlásenia Vám nepôjde dokončiť objednávku. Okamžite po prvej objednávke Vám budú poslané prihlasovacie údaje ku kontu.

Po zaplatení tovaru, hneď ako zaregistrujeme Vašu platbu na našom účte, Vám príde potvrdzujúci email o zaplatení tovaru. Tento Vám bude zaslaný poskytovateľom tovaru do 5 pracovných dní.

Po zaplatení služby, hneď ako zaregistrujeme Vašu platbu na našom účte, Vám príde kupón s unikátnym kódom na e-mailovú adresu. Kupón Vám bude zaslaný v podobe darčekový alebo klasický v súbore PDF. Kupón si budete tiež môcť hocikedy stiahnuť z nášho systému. Informácie o uplatnení kupónu nájdete v ponuke akcie pred zakúpením. Kupón je potrebné si uplatniť u nášho partnera iba do konca jeho platnosti.