Náš zľavový portál Certovskezlavy.sk  je prevádzkovaný spoločnosťou Milan Balko ,

Certovské zľavy prešli pod nový manažment ,ktorý spraví pre vás maximum. Máme ten najlepší tím čo sa týka propagácie, marketingu a obchodovania.

Sme silný kolektív tvorený mladými energickými ľuďmi. Snažíme sa pracovať v čo najvyššom nasadení pre získavanie tých najlepších zliav. Sme skusení obchodníci a predajcovia a spravíme pre vás všetko,čo je v našich silách aby ste dostali ten najlepší produkt alebo službu s maximálnou spokojnosťou.. Máme množstvo stálych partnerov a aj zákazníkov. Denne uverejňujeme nové skvelé zľavy. Zabezpečujem vrátenie platby v prípade nedodania tovaru alebo služby.

Náš portál je prezentovaný na všetkých zľavových agregátoroch a je vytvorený a navrhnutý tak, aby prinášal všestranný komfort pre zákazníka a aj poskytovateľa zľavy.

Ako jeden z mála portálov máme v systéme:

- rezervačný formulár na rýchlu informáciu o dostupnosti termínu pre ubytovacie zariadenia,

- možnosť nahratia fotografie pri špeciálnych akciách s vlastnou potlačou,

- rôzne varianty akcie,

- bonusy za nákupy a odporúčania,

- a mnoho ďalšieho...

Denne pracujeme na zlepšovaní našich akcií ako aj na funkciách našej stránky. Reklamácie riešime najneskôr do 24 hod. Poskytovatelia našich zliav sú prevažne overení a tovar testovaný. Nie vždy sa nám všetko podarí, ale potom sa ukáže veľkosť našej spoločnosti, akým spôsobom k vzniknutým problémom pristúpime. Našou snahou je vždy dosahovať všestrannú spokojnosť.