Samolepiaca papierová tabuľa, ktorá perfektne zapadne do Vášho domova ako dekorácia a rovnako výborne poslúži ako praktická pomôcka. Môžete na nej nechávať odkazy alebo nechať svoje deti sa vyšantiť, teraz len za 6,90 €!

Samolepiaca papierová tabuľa je perfektná dekorácia pre Váš domov, ktorá zároveň zabaví aj Vašich najmenších. Rovnako dobre však môže poslúžiť dospelým ako miesto pre písanie poznámok, odkazov alebo zoznamu k nákupu. Na samolepiacu papierovú tabuľu kreslíte kriedou ako na klasickú tabuľu..
  • Pôvodne: 15,99 €
  • 8 / 100
do konca
Zľava je Aktívne

Samolepiaca čierna tabuľa v rozmere 200 × 45 cm - veľkosť je možné upraviť podľa potreby. Je ideálna do kancelárie či domácnosti. Samolepiaca čierna tabuľa nájde svoje uplatnenie nielen v domácnosti ale aj vo firme, ako školská tabuľa, pri prezentáciách alebo pre deti do izby na kreslenie.
 

 

Kupón zahŕňa:

- samolepiacu papierovú tabuľu,

- ľahké pripevnenie,

- zotierateľný vinylový povrch,

- sada 5 kried v balení (1 x biela, 1 x modrá, 1 x červená, 1 x žltá, 1 x zelená),

- rolka 45×200 cm,

- ľahko vystrihnete požadovaný tvar a veľkosť,

- motnosť balenia 0,26kg.

 

Kupón nezahŕňa poštovné a balné. Cena poštovného je 2 €. Poštovné sa automaticky pripočíta k objednávke.

 Údržba je jednoduchá - tabuľu umyjete vlhkou handričkou a je to hotové. Nalepiť ju môžete stenu či iný hladký povrch a ľahko a rýchlo a ju aj odstránite bez toho, aby zanechala po sebe stopy lepidla.


Rozmery tabule sú 200 × 45 cm, ale môžete si ju ľahko zastrihnúť do potrebného tvaru a rozmeru.
 
 
 

Máte chuť vaším deťom niekedy vylepiť? Vylepte im na stenu samolepiacu papierovú tabuľu a uvidíte ako budú poslúchať. Samozrejme až pokiaľ ich to neprestane baviť.

Samolepiaca papierová tabuľa je perfektná dekorácie pre váš domov, ktorá zároveň zabaví aj vašich najmenších. Rovnako dobre však môže poslúžiť dospelým ako miesto pre písanie poznámok, odkazov alebo zoznamu k nákupu. Na samolepiace papierovú tabuľu kreslíte kriedou.

Obzvlášť deti ocenia farebné kriedy, ktoré sú súčasťou balenia. Sada kried, 1× biela, 1× modrá, 1× červená, 1× žltá a 1xzelená. Samolepiace tabule sú vyrobené a rezané zo samolepiaceho vinylu.

Pre nalepenie nepotrebujete žiadne farby, štetce ani lepidlo. Sami si môžete vybrať tvar a vystrihnúť ho nožnicami z role 45×200 cm do požadovanej veľkosti.

 

 

  • Kupón platí do 30.9.2019,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Jager Slovensko
P.O:BOX48
Zlaté Moravce, 953 01

http://www.6stars.eu
predaj.nkcystal@gmail.com
Tel: 0948090691

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.39763420, Lat: 48.38322870 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 30.9.2019,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.
Pre vloženie nového príspevku sa musíte prihlásiť.

Kde kupón uplatniť

Jager Slovensko
P.O:BOX48
Zlaté Moravce, 953 01

http://www.6stars.eu
predaj.nkcystal@gmail.com
Tel: 0948090691

Podobné ponuky