Chladiaca podložka pod notebook s podsvietením a tromi ventilátormi len za 2,90 € s poštovným zadarmo! Originálny dizajn s modrou farbou podsvietenia, vyššia výkonnosť a dlhšia životnosť pre Váš notebook so zľavou 79%!

Zabezpečte svojmu notebooku zvýšenie výkonnosti a dlhšiu životnosť tým, že mu nedovolíte zbytočne sa prehrievať. Praktická chladiaca podložka Váš notebook ochladí a dnes Vám ju ponúkame len za 2,90 € už aj s poštovným! Trendový dizajn, modré podsvietenie a výkonný chladiaci systém - trojkombinácia, ktorú si Váš počítač zamiluje.
  • Pôvodne: 13,80 €
  • 2
Zľava je Aktívne

Veľa ľudí má v obľube si ukladať notebook na kolená alebo do postele. Takýmto zaobchádzaním s notebookom však riskujete, že ho prehrejete, pretože mäkký podklad upcháva vetranie. Samozrejme aj nadmerným používaním notebooku dochádza k jeho prehrievaniu, čiže ak využívate často a dlhšie svoj notebook odporúča sa ho chladiť. Práve preto prichádzame s dnešnou zľavou na chladiacu dosku pod notebook, ktorú získate so zľavou 79% len za 2,90 €!
 

 

Kupón zahŕňa:

- 1x chladiacu podložku pod notebook s podsvietením,

- poštovné a balné zadarmo

 

 

 

Je vyrobená z plexiskla, má 3 podsvietené ventilátory, ktoré chladia notebook zo spodu. Podložka má protišmykové body, ktoré zaistia bezpečnosť Vášho notebooku. Podložka je kompatibilná s USB ver. 1.1/2.0. Táto podložka Vám okrem originálneho imidžu predĺži životnosť Vášho notebooku tým že sa nebude prehrievať. Šetrí ventilátor a ostatné elektronické súčiastky notebooku.

 

Celá plocha podložky je vyrobená z plexiskla má 3 ventilátory veľkosti 6x6x1,5 cm, ktoré sú minimálne hlučné s vysokým výkonom 2800 otáčok za minútu a úplne vystačia na chladenie notebooku. Podsvietené sú modrou farbou, podložka má štyri protišmykové body, ktoré sú upevnené na jej ploche z oboch strán, aby sa váš notebook nezošmykol, ale držal na jednom mieste. Použitie je veľmi jednoché, stačí dať podložu pod notebook a zapojiť kábel do USB vstupu od notebooku. Podložka je vhodná pre notebook až do velkosti 17,3 palcov. Zmestí sa do každej tašky.

 

Pre notebooky: 12-17,3" palcov
Materiál: plexisklo
Hlasitosť: 20dB /tichšie ako samotný notebook
Chladenie: 3 podsvietené ventilátory, ktoré chladia notebook zospodu
Ostatné: Protišmykové body, ktoré zaistia bezpečnosť vášho notebooku

 

 

 


 

Chladenie pre váš notebook, ktoré zabráni jeho zbytočnému prehrievaniu a zároveň predĺži životnosť vášho notebooku.

Už žiadne nervy z prehriateho notebooku! S nami urobíte krok správnym smerom k tomu, aby ste zvýšili jeho výkonnosť a predovšetkým životnosť.

Či už svoj notebook využívate zriedka alebo je neoddeliteľnou súčasťou Vašej každodennej práce, je potrebné mu venovať patričnú starostlivosť zaisťujúcu správnu funkčnosť.

Každý notebook vyžaruje teplo. Pevný disk, procesor alebo výkonná grafická karta dokážu roztopiť notebook za hranice únosnosti. Verte, že váš notebook teplo veľmi v obľube nemá..

 

 

  • Kupón platí do 31.8.2019,

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Peter Szkokan
T.G. Masaryka 4105/26
Nové Zámky, Slovensko, 940 02

http://
peter.szkokan@centrum.sk

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.16768970, Lat: 47.99207970 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 31.8.2019,

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Pre vloženie nového príspevku sa musíte prihlásiť.

Kde kupón uplatniť

Peter Szkokan
T.G. Masaryka 4105/26
Nové Zámky, Slovensko, 940 02

http://
peter.szkokan@centrum.sk